Вигідна співпраця

Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA»

ТМ «Чудо-Нива» зарекомендувала себе на ринку як успішне підприємство, котре займається фасуванням та продажем сипучих видів продуктів харчування і,  яке якісно виконує свою роботу понад декілька десятиліть. Це говорить про серйозність ставлення до своїх обов’язків керівників ТМ «Чудо-Нива», а також працівників, котрі добросовісно підходять до завдань кожного з них.
Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA»Масштаби та обсяги нашого виробництва постійно зростають. Тому нещодавно ми почали реалізовувати продаж продукції під власною торговою маркою «Чудо-Нива» у мережі складів-супермаркетів «TOR-BA». Відтепер, шановні покупці, ви зможете побачити продукт ТМ «Чудо-Нива» на поличках цього супермаркету. Широкий асортимент нашої продукції та ціни вас безперечно потішать. Адже склад-супермаркет «TOR-BA» дбає про вигоду своїх покупців. Це один з небагатьох супермаркетів, де представлені ціни від виробника. Магазин виставляє свої товари без націнки , які розташовані на лавах мережі «TOR-BA». Це дозволяє клієнтам супермаркету значно заощаджувати власні кошти. Варто відмітити, що така особливість складу- маркету вигідна також і  для оптових покупців.

Склад-маркет «TOR-BA» має ряд інших особливостей, які потішать наших клієнтів. Наприклад, вартість чеку при покупці продуктів до 100 грн становить 2,90 грн, купівля на кожні наступні 100 грн- 0,75 грн. Така функція дозволяє самостійно планувати закупки та заощаджувати кошти на чеку. У неділю плата за чек не фіксується, тому ви також маєте змогу заощадити. До речі,  система цін та знижок містить також соціальну складову для пенсіонерів та інвалідів, оскільки для них  відпускається товар без комісії.

Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA»Шановні наші клієнти! Співпраця ТМ  «Чудо-Ниви» зі складом- супермаркетом «TOR-BA»- це ще один успішний крок у  діяльності, спрямований для вигоди та комфорту  наших постійних покупців. Ми робимо все для того, щоб ви зекономили свій час, сили та кошти, маючи змогу купити все необхідне для вас в одному місці за вигідними цінами.
Завітайте до складу-супермаркету «TOR-BA», який знаходиться за адресою м. Рівне вул. Є. Коновальця, 1 (приміщення ТЦ «ШОК») або вул. Київська, 67 (цокольний поверх ТЦ «Арена»), і ви у повному обсязі зможете оцінити його переваги над іншими супермаркетами та широкий асортимент нашої продукції, представленої на полицях.

Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA» Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA» Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA» Співпраця ТМ «Чудо-Нива» та мережі склад-маркетів «TOR-BA»