Торговий партнер ТМ «Кристал»

ТМ «Чудо-Нива» продовжує знайомити вас зі своїми торговими партнерами. Тому, сьогодні ми хочемо представити вам ТМ «Кристал», котра займається макаронними виробами і реалізує їх на всій території України.

Ми співпрацюємо з нашими партнерами лише тоді, коли впевнені у якості та добросовісності їхньої роботи. Як і до власної продукції, так і до продукції торгових марок-партнерів, ми ставимо високі вимоги. Особливо це стосується макаронних виробів. Маючи специфіку роботи з крупами та іншими сипучими видами продуктів харчування, ми добре знаємося на вимогах до якості таких продуктів харчування. Макаронні вироби повинні зберігатися в таких самих умовах, як борошно та крупа. Тому ми ретельно вивчаємо репутацію підприємства, їх добросовісність у роботі та відповідність їхньої продукції із загально прийнятим Держстандартом.

Торговий партнер  Немало важливим фактором у виборі торгових марок для співпраці є відгуки про них. Макаронні вироби ТМ «Кристал» за нашими опитуваннями мають більше половини позитивних відгуків від покупців. Опитуючи, ми взяли до уваги такі параметри:

-зручність упаковки(її міцність, чи комфортне висипання з неї макаронів під час безпосереднього їх приготування?);

-якість макаронів при приготуванні(яке їх зварювання у воді? Які  смакові властивості мають ці макарони?);

-дизайн упаковки(чи є привабливим і чи вирізняється упаковка з макаронами з-поміж інших на полицях магазинів?).

Провівши опитування, отримали наступні результати у відсотковому співвідношенні:

1)зручність-100%;

2)якість при приготуванні- 90%;

3)дизайн-85%.

Що найбільше відповідали покупці, які неодноразово обирали макарони ТМ «Кристал»?

– «Макарони знаходяться в поліетиленовому пакеті, більша частина якого прозора, що зручно під час вибору того чи іншого виду макаронів».

– «Інформація про макарони написана на декількох мовах. У складі немає нічого зайвого.»

– «Подобається те, що для їх приготування використовується мука вищого ґатунку. Варяться вони недовго – приблизно 2-5 хв, що дуже зручно при динамічному режимі дня.»

-«Ціна та якість- це те, що найбільше приваблює».

Думка споживачів важлива для нас. Тому, шановні клієнти, обираючи продукцію ТМ «Чудо-Нива» та ТМ «Кристал»,  ви не помилитеся щодо якості та помірної ціни. Працюючи для вас, ми отримуємо задоволення.