Магазин «Чудо-Нива»

Друзі, ми раді поділитися з вами чудовою новиною! Нещодавно відкрився магазин «Чудо-Нива» за адресою: вул. Соборна 1 А (навпроти Кооперативного коледжу), який спеціалізується на роздрібній торгівлі продуктами харчування, алкогольних напоїв, тютюнових виробів. Якість за вигідними цінами – це не лише лозунг нашої компанії, це життєве кредо кожного з працівників.

Чудове розташування, приємні ціни, свіжі продукти, привітні працівники –  ви неодмінно маєте відвідати наш магазин! Його приємною особливістю являється поділ магазину на 2 відділи – продуктовий та кімната відпочинку. Ви тільки уявіть: після важкого робочого дня, зайшовши до нашої крамниці, ви з легкістю можете купити продукти харчування за низькими цінами, при цьому присвятити декілька хвилин релаксу у нашій кімнаті відпочинку з телевізором чи літньому майданчику, посмакувавши живим пивом. А для поціновувачів кави ми також підготували приємний бонус – великий вибір запашного напою з собою!

Якщо ви зайнята людина і вам ніколи не вистачає часу на перекус – завітайте до нас! Скуштувавши свіжоспечені ФОРНЕТТІ ви зарядитесь енергією на весь день.